Cigar Club » Novinka z Hondurasu

Casa Latina

Casa Latina
Milí stálí i náhodní návštěvníci našich webových stránek a zejména pak našeho Cigar Clubu. Po více jak ročním fungování našeho Cigar Clubu bychom chtěli s potěšením konstatovat, že Cigar Club byl velmi dobře „zakouřen“ mnoha zdařilými degustacemi, rodinnými oslavami či firemními, pracovními i oddychovými akcemi. Náš klub byl rozšířen o malou jednací místnost, kde již řada firem uspořádala své pracovní schůzky, jednání či školení a následně jejich pracovníci vychutnali doutníky a nápoje, které zde nabízíme.

Při této příležitosti bychom Vás rádi informovali o novince, o kterou jsme rozšířili naši stávající nabídku kubánských doutníků. Jedná se o novou řadu doutníků z Hondurasu. Ve spolupráci s hlavním dovozcem do České Republiky, firmou Casa Latina, a.s. jsme připravili skutečně lahůdkovou nabídku velmi kvalitních honduraských doutníků společnosti Plasencia.

Jméno Plasencia je pro většinu z vás nové. Tato rodina žije v Nikaragui již desítky let a je známá svou reputací pro výrobu skvělých doutníků. Rodinné klany odešly z Kuby na počátku 60. revolučních let a usídlily se v severozápadní části země. Tabák pěstují od nepaměti. Regiony Esteli, Condega a Jalapa produkují ty nejkvalitnější listy. Nestor Plasencia a jeho syn Nestor Junior jsou velmi hrdí na své produkty, které vyrábějí v Nikaragui a Hondurasu a které lze nyní nalézt v nabídce Cigar Clubu - Apartmány Bašta. Každý, kdo ochutná tyto nové doutníky, bude překvapen velmi vysokou kvalitou a ještě více pak cenou, za které lze tyto požitky vychutnat. V současné době máme v nabídce druhy Catracho Especial Toro (Maduro) a Catrocho Especial Torpedo (rovněž Maduro) a dále pak Plasencia Don Sixto Robusto a Don Sixto Toro.

Interview with Nestor Plasencia, Jr.